NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Obchod:

Datum:

Typ úvazku:

Kontaktní osoba:

Telefon:

Asistent/ka prodeje

O firmě:

Italská značka Primigi je od roku 1976 celosvětově uznávaným výrobcem dětské obuvi. Velký výběr botiček uspokojí všechny věkové skupiny dětí od těch nejmenších, až k těm skoro dospělým.

Popis pracovní pozice:

Na pozici asistenta/ky prodeje přijmeme na HPP s nástupem ihned kolegyni/kolegu. Náplní práce je obsluha zákazníků, naskladňování a vyskladňování zboží, práce na pokladně a celkový chod prodejny. Práce v 11 hodinových směnách i o víkendech.

Koho potřebujeme:

částečnou znalost NJ (základy)

týmovost a ochotu učit se novým věcem

zkušenosti s prodejem dětských oděvů ( nejsou podmínkou)

časová flexibilita, fyzická zdatnost, dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme:

nabízíme odpovídající platové ohodnocení( výplata do 15.dne v měsíci vždy na účtu)

benefity v podobě prémií

příjemné pracovní prostředí a zaučení

vstřícný kolektiv

Kdy se Vám ozveme:

Co nejdříve.
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým