NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Obchod:

Datum:

Typ úvazku:

Kontaktní osoba:

Telefon:

Asistent/ka prodeje - 3/4 úvazek 30H týdně

O firmě:

Marc O'Polo představuje prvotřídní, moderní a prémiové oblečení pro volný čas. Preference přírodních materiálů, vysoce kvalitní zpracování a zvláštní detaily charakterizují osobitý styl této mezinárodní značky se skandinávskými kořeny v souladu s filozofií jejích zakladatelů: Svoboda být sám sebou.

Společnost Marc O'Polo SE se sídlem ve Stephanskirchenu jižně od Mnichova je strategickým a provozním ústředím prémiové moderní značky pro volný čas.

Popis pracovní pozice:

Společnost Marc O‘Polo hledá asistentku/ta do prodejny s volnočasovou módou. Udržitelný, ekologický, elegantní a moderní. To je nezaměnitelný styl Marc O‘Polo. Vaším hlavním úkolem bude komunikace se zákazníkem, zpracování a prezentace zboží.

Koho potřebujeme:

Člověka, který má alespoň základní znalost anglického či německého jazyka.

Kolegu, který je časově flexibilní a má dobré komunikační schopnosti.

Důležité je rovněž vytváření či udržovaní vztahů se zákazníky.

Zkušenosti v oblasti prodeje či zákaznického servisu jsou vítány.

Co nabízíme:

Práci na 3/4 úvazek (30H týdně)

Práci na krátký/dlouhý týden

Fixní i variabilní část mzdy

Zaměstnanecké slevy

Zaměstnanecké outfity

Kdy se Vám ozveme:

Nástup možný od 1.5.2024. V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na emailovou adresu AdamHeger@marc-o-polo.com, případně FL0662@marc-o-polo.com. Ozveme se Vám nejpozději 15.4.2024.
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým