NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Obchod:

Datum:

Typ úvazku:

Kontaktní osoba:

Telefon:

ASISTENT/KA PRODEJE - Freeport Fashion Outlet - Poloviční úvazek! 🙂

O firmě:

Ve společnosti Lindt & Sprüngli dohlížíme na všechny fáze výroby čokolády: od výběru kakaových bobů až po výrobu hotových čokoládových výrobků. To znamená, že naše čokoláda se vyrábí „od bobu až po tabulku". Chápeme, že můžeme významně ovlivnit místní podmínky pouze tehdy, pokud víme, odkud naše kakaové boby pocházejí, kdo je vypěstoval a jak. Proto jsme v roce 2008 vyvinuli vlastní program udržitelnosti pro kakao  - Farmářský program Lindt & Sprüngli.

Jsme hrdí na to, že do našich čokolád používáme kakaové boby z našeho farmářského programu. Poté, co jsme v roce 2020 dosáhli svého cíle získávat 100 % kakaových bobů z farmářského programu, jsme v roce 2021 rozšířili farmářský program o kakaové máslo. V roce 2022 se nám také poprvé podařilo nakoupit malé množství kakaového prášku prostřednictvím našeho farmářského programu. Jedná se o významné kroky na cestě k našemu cíli získávat do roku 2025 všechny naše kakaové produkty (boby, máslo, prášek a čokoládovou hmotu) prostřednictvím programů udržitelnosti.

Popis pracovní pozice:

Nástup možný od 1.6.2024 nebo dle domluvy

Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná pro někoho, kdo chce nastartovat svou kariéru v čokoládovém prostředí a získat tak sladké zkušenosti z oblasti zákaznického servisu a obchodu. :)

Pracovní náplní je:

  • Aktivní prodej a komunikace se zákazníky
  • Poradenství a konzultace v produktové oblasti
  • Příjem a výdej zboží, doplňování sortimentu na prodejně
  • Udržování profesionálního a estetického vzhledu obchodu

Koho potřebujeme:

Co čekáme my od tebe?

  • ÚSMĚV A CHUŤ NAUČIT SE NĚCO NOVÉHO! :) Vše ostatní tě naučíme.
  • Časovou dostupnost min. 85h/měsíčně.
  • Nejvíce návštěvníků máme v týdnu odpoledne a o víkendech - právě v tuto dobu tě budeme potřebovat! :)

Co nabízíme:

Na co se můžeš těšit?

  • Na super partu a skvělého šéfa! :)
  • Práci pro prestižní společnost s produkty nejvyšší kvality
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • 50% slevu na produkty
  • prémie
  • Flexibilní pracovní dobu - rozvržení směn se vždy snažíme přizpůsobit týmu!

Kdy se Vám ozveme:

15.5.2024
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým