VERPASSEN SIE KEINE WEITERE AKTION!

Geschäft:

Datum:

Beschäftigungsart:

Kontaktperson:

Telefon:

ZÁKAZNICKÝ PORADCE (M/F/D)

Über das Unternehmen:

Jako jedna z předních prémiových lifestylových značek nabízí Tommy Hilfiger zákazníkům po celém světě špičkový styl a kvalitu. Od roku 1985 se skupina Tommy Hilfiger stala světovou oděvní špičkou s prodeji ve výši 8 miliard eur tím, že nabízí zákazníkům širokou škálu krásně navržených vysoce kvalitních výrobků, včetně pánského, dámského a dětského oblečení, sportovního oblečení, džínoviny a řady licenčních produktů, jako jsou doplňky, vůně a bytové zařízení.

Stellenbeschreibung:

V prémiovém segmentu umíte Vašim zákazníkům profesionálně poradit a poskytnout jim nevšední nákupní zážitek. Na zákazníky působíte svým pozitivním a přívětivým přístupem a dobře upraveným vzhledem. Identifikujete se se značkou, jste komunikativní, týmově orientovaný a spolehlivý, vysoce motivovaný člen týmu Tommy. V ideálním případě máte zkušenosti s prodejem módy a umíte projevit svou vášeň v zákaznické podpoře zaměřené na služby.

Poprosíme Vás o zaslání životopisu na na tento ODKAZ.

Wir suchen:

  • Schopnost pracovat v týmu
  • Zájem o módu
  • Otevřenost a cílevědomost
  • Zkušenosti s prodejem, profesionální zákaznický servis
  • Snadné navazování kontaktů a budování vztahů
  • Znalost prodejních technik
  • Ochota pracovat na směny včetně víkendů

Was wir bieten:

  • Přátelskou a otevřenou atmosféru
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příležitosti k rozvoji
  • Práci v atraktivní a dynamicky se rozvíjející silné společnosti
  • Plat sestávající ze základu a provize
  • Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy
  • Další benefity (např. sportovní balíček)

Wann wir Sie kontaktieren:

Co nejdříve.
Geschenkgutscheine

Bereiten Sie Ihren Liebsten eine Freude